  TY26P10T Datasheet PDF File
For TY26P10T Found Datasheets File :: 1+       Page :: | <1> |
    IXYS CORP
Part No. TY26P10T
Description 26 A, 100 V, 0.09 ohm, P-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET, TO-252