  BZX84C33 Datasheet PDF File
For BZX84C33 Found Datasheets File :: 48+       Page :: | 1 | <2> | 3 | 4 | 5 |
DIODES[Diodes Incorporated]
Diodes, Inc.
Description 300mW SURFACE MOUNT ZENER DIODE
surface mount silicon Zener diodes 20 V, 0.33 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE