MCMA650MT1400NKD - Thyristor Module
MCMA650MT1400NKD_9002877.PDF Datasheet
 Full text search : Thyristor Module
 Product Description search : Thyristor Module
 Related Part Number
PART Description Maker
P202K P201K P201W P212K P212W P202W W2BC25E W2BC25 THYRISTOR MODULE|BRIDGE|HALF-CNTLD|CC|25A I(T)
THYRISTOR MODULE|SCR ASSEMBLY 晶闸管模块|可控硅大
THYRISTOR MODULE|BRIDGE|HALF-CNTLD|CC|50A I(T)
Electronic Theatre Controls, Inc.
MP03HBT360-08 MP03HBT360-10 MP03HBT360-12 MP03HBT3 Dual Thyristor, Thyristor/Diode Module 553 A, 1000 V, SCR
Dual Thyristor, Thyristor/Diode Module 553 A, 800 V, SCR
Dual Thyristor, Thyristor/Diode Module 560 A, 1400 V, SCR