  IS28F020 Datasheet PDF File
For IS28F020 Found Datasheets File :: 6+       Page :: | <1> |
    Integrated Silicon Solution
Part No. IS28F020
Description 262144 x 8 CMOS Flash Memory
File Size 1,087.77K  /  18 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Integrated Silicon Solution, Inc.
Part No. IS28F020-55T IS28F020-55TI IS28F020-55PL
Description 256K X 8 FLASH 12V PROM, 55 ns, PDSO32 TSOP1-32
256K X 8 FLASH 12V PROM, 55 ns, PQCC32 PLASTIC, LCC-32
File Size 785.20K  /  18 Page
View it Online
Download Datasheet
    Integrated Silicon Solution
Part No. IS28F020BL
Description 262144 x 8 SmartVoltage Boot Block Flash Memory
File Size 2,735.69K  /  39 Page
ISSI[Integrated Silicon Solution, Inc]
Description 262,144 x 8 CMOS FLASH MEMORY 256K X 8 FLASH 12V PROM, 90 ns, PDIP32
262,144 x 8 CMOS FLASH MEMORY 256K X 8 FLASH 12V PROM, 120 ns, PDSO32
CAP 33UF 6V 20% TANT SMD-3216-18 TR-7
** MISC CRYSTALS **
CRYSTAL 9.8304MHZ 20PF SMD